تبلیغات
انقلاب اسلامی
انقلاب اسلامی

بازی ضد ایرانی تحریم شد.

تحریم خودجوش بازی

Battlefield 3

بازی«میدان نبرد» (Battlefield) كه شهر تهران را صحنه نبرد میان ایران و آمریكا ساخته بود با تحریم خودجوش ایرانیان مواجه شد.

 شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در جدیدترین شماره از سری بازی‌های «میدان نبرد» (Battlefield) کشور ایران و شهر تهران را تبدیل به صحنه جنگ کرده است و مردم ایران كه از ساخت این بازی خشمگینند، در اقدامی خودجوش به تحریم این بازی روی آورده اند.

در این بازی نیروهای آمریکایی که همیشه نقش حامیان صلح و ثبات و حقوق بشر را در فیلم‌ها و بازی‌ها دارند، این بار به خود جرات داده و به جنگ با مردم ایران روی آورده‌اند. این بازی یک بازی تیراندازی اول شخص است و اگر یك ایرانی این بازی را انجام دهد، معنی آن این است كه در فضای مجازی اسلحه به دست گرفته و به همراه آمریكایی ها علیه میهن خود و برادران هموطنش می جنگد!

     


میدان نبرد 3(Battlefield 3) در سایت های خارجی عرضه شده است و معمولاً متعاقباً انتظار می رفت این بازی در فروشگاه ها و سایت های داخلی بازی عرضه شود. امّا نکته جالب ماجرا این است که هیچکدام از این فروشگاه ها این بازی را عرضه نکرده است.

ابتدا از یکی فروشگاه ها شنیدیم که خرید و فروش این بازی مجازات 3 ماه زندان دارد(!) که بیشتر به شایعه می­مانست. فروشگاه دیگری که به فروش بازی می پرداخت دلیل عرضه نکردن این بازی را عِرق ملّی بیان کرد صحبت های متصدی آن فروشگاه به نوعی جالب بود. او اینگونه بیان کرد: «با حکومت و مسئولین کاری ندارم، حمله به ایران غیر قابل قبول است.»

                          

سایت دیگری هم که به نوعی پخش کننده ی اصلی بازی ها محسوب می­شود، در قسمت نخست سایتِ خود نوشت، "B.A.T.T.L.E.F.I.E.L.D.3 را عرضه نخواهد کرد ، لطفا سوال نفرمایید" و در ادامه لیست فروشگاه هایی که این بازی را عرضه نخواهند کرد به انضمام جمله "شما هم به ما بپیوندید" آورده است.

                                            تصاویر بتلفیلد 3 در ایران

این عکسها از مپ جزیره خارگه
این تصاویر از مپ جدید مرز دریای خزره caspian border نام این مپ بسیار وسیعه.
                        اما این عکس ها نیز از کانال نوشهر و بازار ایران است.


                                                 بدون شرح

             


نوشته شده در شنبه 21 آبان 1390 توسط علیرضا مسعودی | نظرت شما ()
آخرین مطالب ارسالی